BİNBİRKEY.COM

BİLGİSAYARA GÜÇ
İNSANA HİZMET

Dürüstlüğü ve dürüst iş uygulamaları için güvenebileceğiniz bir yazılım şirketi arıyorsanız, Binbirkey'den başkasını aramanıza gerek yok. İhtiyacınız olan yazılım ürünlerinde size güvenilir, tatmin edici bir deneyim yaşatmayı önemsiyoruz. Satış öncesi, sırası ve sonrasında yanınızda olacağız. 360 Derece Binbir Garantimiz budur. Hemen bizi deneyin!

0
Hizmet Verilen Müşteri
0
Dünya Çapında İnceleme
0
Yorum
BİNBİRKEY.COM

Microsoft Sertifikalı İş Ortağı olarak biz kimiz

Binbirkey, beş yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında, müşterilerimiz ve tüm büyük yazılım şirketleri nezdinde sağlam bir itibar oluşturarak yazılım ve teknoloji endüstrisinde güvenilir bir itibar geliştirdik. Yalnızca %100 orijinal Microsoft yazılımı satan güvenilir bir Microsoft sertifikalı altın iş ortağıyız. Bu, yazılım satın alan halka verdiğimiz sözlerden biri.

Verdiğimiz bir diğer söz de her zaman birinci sınıf 7/24/365 müşteri desteği sunmaktır. İşe kapılarımızı açtığımızdan beri Binbirkey ile birlikte olan tam bir ekibimiz var. Çünkü müşterilerimize değer verdiğimiz kadar çalışanlarımıza da değer veriyoruz. Niye ya? Çünkü biliyoruz ki mutlu çalışanlar daha güçlü bir ekip oluşturur, bu da müşterilerimize daha iyi hizmet anlamına gelir. Binbirkey'de Microsoft Gold Certified Partner olmaktan gurur duyuyoruz. Microsoft İş Ortağı Programında bu statüye ulaştığımız için son derece mutluyuz, aslında 3000 onaylı iş ortağı arasında olduğumuz için şanslıyız. MGCP'ler, erişim, eğitim ve destek dahil olmak üzere zengin bir dizi avantaj elde ederek bize Microsoft kanalında rekabet avantajı sağlar. Bu yetkinlik, uzmanlığımızı ve Microsoft ile olan ilişkimizi müşterilerimize ve ortaklarımıza tanıtmamıza olanak tanır. Bu, size en iyi hizmeti sunabileceğimiz ve size her gün orijinal Microsoft ürünlerinde en iyi değeri sunabileceğimiz anlamına gelir. Bunu üstün müşteri hizmetlerimiz ve en düşük orijinal Microsoft ürünlerimizle birleştirdiğinizde, yazılım ihtiyaçlarınız için daha iyi bir seçenek yoktur. Microsoft ürünleri ararken, en iyi Microsoft ürünlerinin tümü için en iyi fiyatlarla tek adresiniz olarak Binbirkey'e güvenin.

BİNBİRKEY.COM

Microsoft iş ortağı ne anlama geliyor?

Sertifikalı bir Microsoft iş ortağı olmak, orijinal Microsoft ürünleri sattığımız ve Microsoft ürünlerine sahip olmanın getirdiği tam desteğe sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu aynı zamanda Microsoft'un, ürünlerinin ve hizmetlerinin resmi, güvenilir ve önerilen satıcıları olduğumuzu onayladığı anlamına gelir. Tüm ürünlerin raflarda olması Mircrosoft tarafından onaylanırken, tüm satın alımlarınız güvenli ve güvenlidir.

BİNBİRKEY.COM

Binbirkey'i neden kurduk?

Başladığımızda, 1 numaralı önceliğimiz, yazılım satın alan halkımız için başvurulacak bir kaynak yaratmaktı. 1. günden itibaren sadece yazılım satan bir şirketten daha fazlası olmak istediğimizi biliyorduk. Satın alma sürecinin tüm aşamalarında müşterilerimizin yanında olan bir yazılım şirketi olmak istedik. Müşterilerimize yolun her adımında ve hatta satıştan sonra yardımcı olmak için oradayız. Amacımız her zaman tam hizmet 360 Derece yazılım satın alma deneyimi sunmak olmuştur. Bu yüzden mottomuz olarak bilgisayara güç, halka hizmet veriyoruz.